Tattoo produkty

Nově v našem studiu nabízíme k prodeji tattoo produkty. Jedná se o vše, co je potřebné k péči o Vaše nové i stávající tetování.

Chceme Vám ušetřit starosti se sháněním mastiček a veškerých potřebných věcí k novému tetování. Jde nám o to, abyste dostali ten nejlepší sortiment na trhu. Dovolte nám postarat se o Vaše pohodlí.

Vše, co nabízíme, máme osobně odzkoušené s nejlepšími ohlasy od nás, i našich klientů. 

Novinka

InkTrox

Kwadron

Aftercare krém

    InkTrox AFTERCARE Cream od evropského výrobce KWADRON je krém na hojení nového tetování s novým složením.

   Obsahuje několik složek které zlepšují a urychlují Vaše nové tetování. Například Allantoin obsažený v tomto krému který se používá v kosmetice při péči o podrážděnou pokožku se sklonem k alergiím hydratuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku. Zároveň odstraňuje mrtvou tkáň, čímž se čistí rána rychleji. V krému je dále obsažen D-Panthenol, lanolin, mandlový olej, kokosový olej, aloe vera a včelí vosk.

Objem balení: 50ml

InkTrox-Tattoo Aftercare Cream

Cena: 130,- Kč

Zboží je ve studiu běžně k zakoupení. 

InkTrox - Coconut & Mango

Kwadron

Aftercare krém

    InkTrox Butter je 100% přírodní máslo, které se používá během tetování, vhodné ale je i na hojení nového tetování. Díky přírodním složkám obsaženým ve výrobku bude tetování jednodušší a pokožka se zotaví rychleji. Máslo totiž zvlhčuje pokožku a zvyšuje její pružnost. Zároveň zabraňuje podráždění a urychluje proces hojení.

    InkTrox poskytuje ideální ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy jako mráz, vítr či slunce. Proto je ideální i jako AFTERCARE produkt nových tetování.

    Obsahuje bambucké máslo, olivový olej, olej z ovoce a jiné přírodní složky. Má hustší konzistenci a krásnou vůni kokosu a manga.

    Velikost balení je vhodná pro lidi s velkým tetováním, případně pokud máte naplánováno vícero sezení, není nutné tak často nakupovat krém, ale bohatě postačí tato jedna nádobka.

Též je vhodná k užívání ještě před samotným tetováním. Doporučuji použít již pár dní před samotným sezením, aby nebyla kůže vysušená a lépe přijímala barvu.

    Objem balení: 200ml

InkTrox - Coconut & Mango
Tattoo Aftercare Cream

Cena: 550,- Kč

Zboží je ve studiu běžně k zakoupení.

Pokud máte o zboží velký zájem kontaktujte mne 14 dní před termínem, abych pro vás zboží zajistila.  

Dermalize Folie - obálka (5ks v balení)

Dermalize Folie - obálka (5ks v balení)

Dermalize

Příslušenství k tattoo

    Dermalize je speciální tenká fólie na hojení čerstvého tetování. Toto balení je vhodné pro klienty, kteří si fólii vyměňují doma. Dodává se v obálce obsahující 5 předem nastříhaných náplasti v rozměru 15x10cm.

    Jedná se o samolepící folii, která je napuštěná speciální emulzí napomáhající k urychlenému hojení čerstvého tetování. Oproti potravinové folii, nové tetování pod dermalize folii krásně dýchá a nemokvá. Výhodou je voděodolnost a odolnost vůči vnikání bakterii.

    Pomocí této folie se zkracuje doba hojení a netvoří se takové stroupky jako při běžném procesu hojení s potravinářskou folii. Je to bezpečnější, protože po přiložení folie není nutné tetování hlídat zda nepřilne k oblečení, nedochází ke znehodnocení oblečení krví, plasmou či zbytkami barvy v kůži.

    Toto balení je vhodné pro klienty, kteří se chtějí v létě koupat v bazénu či pracují v prašném prostředí. Stačí aplikovanou folii sejmout, lehce umýt od výpotků a aplikovanou novou folii, která na kůži vydrží další 4-6 dní.

Pozor, pokud máte reakci na náplasti, určitě doporučuji nejdříve o tom s námi promluvit. Při zvýšené citlivosti na náplasti může i na tuto náplast vzniknout alergická reakce (zarudnutí kůže, svědivost, boláčky v místech kde byla folie atd…)

Zboží je ve studiu běžně k zakoupení.

Cena: 180,- Kč

Aplikace Dermalize Folie

Máte-li zájem o některé produkty, neváhejte mne kontaktovat (facebook, Whatsapp, SMS), abych pro vás zboží zajistila, případně informovala zda je produkt k zakoupení. V případě, že máme smluvený termín, a nějaký produkt budete mít předem vybraný, ozvěte se minimálně týden před tetováním a já pro vás zboží předem rezervuji.