Ceník služeb

Ceny tetování jsou individuální, orientační cenu Vám jsme schopni určit během konzultační schůzky.

Cena tetování začíná na 900 Kč

U větších tetování se platí záloha na termín, která je následně odečtena od celkové ceny tetování  – 1.500 Kč

Orientační ceny dle velikostí:

Malé tetování: 900 – 1.200 Kč

Středně velké tetování: 1.200 – 4.500Kč

Velké tetování – většinou na více sezení, orientačně lze cenu odhadnout cca 1.100 Kč/hodina

Oprava tetování v důsledku vypadnutí barvy je ZDARMA.

Vouchery

    K prodeji ve studiu nabízíme i dárkové vouchery ve vámi zvolené cenové výši. Mějte však na paměti, že minimální cena tetování je 900,- Kč, ale poukazy vydáváme i v menší hodnotě, pokud chcete někomu přidat na jeho tetování.

    Vouchery je možné si vyzvednout ve studiu, ale lze se také domluvit i na zaslání poštou.

    Dárkové poukázky mají platnost 6 měsíců od vystavení. Do té doby je nutné se alespoň objednat na termín (termín tetování není nutný mít do 6 měsíců od koupě – tzn. koupím poukaz v prosinci, v květnu se objednám na termín na září a voucher je stále PLATNÝ).

Pokud se objednáte až po jeho platnosti, nebude jeho přijetí akceptováno. 

Vrácení nevyužitého voucheru je možné jen pokud je stále PLATNÝ, i v takovém případě však nebude vrácená celá hodnota poukazu – bude odečten manipulační poplatek (100,- Kč).  

Voucher může být využit jako záloha na termín – při zrušení termínu den před- v den tetování bude voucher brán jako záloha a tedy může propadnout jeho částka.   

Rušení tetovacího termínu

Rušení termínu lze u menších tetování 24 hodin před tetovacím termínem.

U větších tetování lze zrušit termín minimálně 3 dny před smluveným termínem, pokud se tak nestane, propadá vámi uložená záloha na termín (může být považována částka na voucheru) Je třeba brát ohled na to, že na takový termín se tatér musí připravit dlouho dopředu a nelze pak na volný termín najít náhradu. Děkujeme, že tato naše pravidla respektujete.

Pokud se bez omluvy někdo nedostaví na smluvený termín, nejenže mu propadne záloha, ale nejspíše už u nás nebude znovu objednán, děkujeme za pochopení.