Objednávání

Objednávací proces ve studiu Marťa Tattoo Studio, započne komunikací mezi klientem a tatérem. Při komunikaci bude klient vždy upozorněn na tyto podmínky pro objednání. Udržuje to klienta v jistotě, co může od tatéra očekávat, a jak bude celé objednání probíhat.

Klient při obdržení termínu objednání, dostane pokyny pro zaslání (předání) zálohy na termín. Záloha MUSÍ být tatérovi doručena do 7 dní od obdržení termínu (pokud se spolu nedomluví jinak) – bez toho nebude termín potvrzen a termín bude uvolněn pro jiného zájemce. Pokud tedy klient nereaguje na výzvu o zaslání zálohy – případně zálohu neuhradí – je jeho termín neplatný a termín se uvolní pro jiného zájemce.

Tatér si vyhrazuje právo pro změnu ceny tetování, dle aktuálního ceníku služeb (viz. „ceník služeb“). Náklady na provoz studií je pohyblivou záležitostí a této skutečnosti se musí studio přizpůsobit.

Výše záloh:

  • záloha na malé tetování – 1000,-Kč

  • záloha na velké tetování – 1500,- Kč

Bližší informace o zaslání zálohy, budou předány v komunikaci mezi tatérem a klientem.

Podmínky záloh

Pokud klient potřebuje zrušit termín – bude záloha navrácena dle komunikace s tatérem. Pokud ZRUŠENÍ termínu neproběhne podle těchto podmínek – bude záloha náležet tatérovi.

  • Termíny na velké tetování MUSÍ být zrušeny minimálně 5  dní před termínem. ( Tvorba velkých tetování vyžaduje spousty přípravy na návrhu, kvůli časové náročnosti, pak není možné termín zaplnit náhradou)

  • Termíny na malé tetování MUSÍ být zrušeny minimálně 3 dny před termínem.

– Při včasné komunikaci s tatérem přejdete propadnutí zálohy, a bezproblémovému přeobjednání, případně navrácení zálohy.

Pokud máte VOUCHER – je možné místo zasláním zálohy – využít voucher jako zálohu… Při objednání se nahlásí číslo voucheru a jeho hodnota bude onou „zálohou“ – pokud voucher nemá dostatečnou hodnotu pro zálohu (hodnota voucher je 500 a klient chce velké tetování, kde by minimální záloha měla činit 1500 – může být klient požádán o zaslání zbytku zálohy; pokud je však problém opačný a voucher má vyšší hodnotu, než je záloha – pak při špatnému zrušení termínu a tedy propadnutí zálohy – nehrozí propadnutí celého voucheru, ale jen částky zálohy – tedy voucher  má hodnotu 2500 – v případě propadnutí – bude odečtena záloha 1500 – a na voucheru zbude 1000).

Samozřejmě je záloha při placení odečtena z ceny tetování.